top of page

Za rok spravila úžasný pokrok k dosiahnutiu cieľa.

IMG_6963.JPG

Zuzka sa pridala k WELLCO po tom, čo si pred viac ako rokom začala uvedomovať začínajúcu bolesť kĺbov a ako sa jej ťažko ráno pohybuje.

Ako sama hovorí: "Väčšinu mojich pracovných dní trávim za počítačom v práci a bez pohybu. Dostala som strach, že sa bolesti budú zhoršovať a uvedomila som si, že niečo musím zmeniť. A aj kamarátska otázka: A čo si čakala, keď sa vôbec nehýbeš?, ma naštartovala smerom k zmene.
Dohodli sme sa na tréningovom pláne a začala som cvičiť 3x do týždňa. Na začiatku mi každý cvik pripadal tažký a v duchu som si nadávala, že na čo som sa to dala. Potom však nastala zmena. Cítila som sa oveľa lepšie a zrazu aj ranné vstávanie bolo bezbolestné."

 

Zuzka si už počas prvých 12 týždňov od vstupu do jedného z našich Programov zlepšila svoju kondíciu a bolesti sa výrazne zmiernili!

"V minulosti som sa snažila behávať, aby som mala nejaký pohyb, ale vždy to skončilo hroznými bolesťami kolien, z ktorých som sa liečila mesiace. V rámci môjho tréningového programu sme sa zamerali na posilňovanie svalov v okolí kĺbov a začala som znova, pomaličky, behať.

Myslím, že z toho som bola asi najviac prekvapená, že môžem ísť znova behať bez bolesti. Nakoniec som sa dala nahovoriť na 10 km Beh žien a túto Výzvu som zvládla. Bol to pre mňa úžasný pocit dokázať nedokázateľné."

IMG_0882.JPG
IMG_0910.JPG

Zuzka trénuje v Semiprivátnom tréningovom Programe aj s ďalšími klientami a jej výsledky a pokroky motivujú a sú inšpiráciou pre všetkých.

IMG_6972.JPG
bottom of page