top of page

Vytečenú platničku a problémy s lakťom vyriešili špeciálne cviky.

IMG_1735.JPG

Peter

IMG_1831.JPG

Čo Ti doteraz najviac pomohlo?

 

"Sám by som sa určite neprinútil cvičiť. Určite pravidelnosť a systematickosť tréningov a samozrejme motivácia trénera mi dala najviac. Baví ma chodiť do fitka a som rád, že môj chrbát je v poriadku a zbavil som sa bolesti. Aj lakeť ma pri cvičení "poslúcha"."

Ako dlho si sa chystal cvičiť a čo Ťa k tréningom priviedlo?

"Počas korony a samotného prekonania Covidu som stratil motiváciu do trénovania. Nevedel som cvičiť doma sám a ani som tam nemal kľud, ktorý som potreboval. Nakoľko mám vytečenú medzistavcovú platničku zo zranenia pri florbale, chrbát sa mi pri tomto ničnerobení začal ozývať. K tomu ma trápil aj boľavý lakeť, ktorý mi mali dokonca operovať.
Potreboval som niekoho, kto by mi pomohol s týmito problémami a dostal ma znova do formy. Tréner Riško z WELLCO mi ukázal, ako sa to dá. Progresívny a cielený tréningový program mi pomohol zbaviť sa bolesti lakťa a chrbát je už takmer úplne spevnený. Tréningy ma veľmi bavia a v priebehu 7 mesiacov čo trénujem, vidím veľký posun.

Prvé 2 mesiace som s Riškom kvôli lockdownu trénoval ONLINE, venovali sme extrémne veľkú pozornosť chrbtu a sústredili sa na spevnenie vnútorného brušného svalstva. 
Aby som sa dokázal na tréning sústrediť, chodieval som trénovať k rodičom. Dokonca aj mamu som sem tam namotivoval si zacvičiť😊."

IMG_1741.JPG
bottom of page