top of page

Cvičenie vo fitku ho začalo veľmi baviť.

IMG_7221.JPG
IMG_9499.JPG

Náš klient Oliver si absolútne nevedel predstaviť, že bude niekedy cvičiť vo fitku. Prekonal ostych a vďaka profesionálnemu prístupu a správnemu Programu, sme mu pomohli naštartovať veľmi úspešnú kariéru cvičenca vo fitness.

Oliver s nami začal spolupracovať, napriek nie veľmi pozitívnemu postoju k cvičeniu s činkami.

Ako sám hovorí: 
"Moja manželka už určitú dobu trénovala s osobným trénerom. Ja som však bol pracovne neuveriteľne vyťažený a nedokázal som zaradiť pravidelné cvičenie do svojho režimu.
Keď sa mi konečne podarilo nájsť si ten čas, rozhodol som sa, že si zlepším kondíciu. Vedel som, že samému sa mi to nepodarí a potrebujem pomoc.

Hneď po prvej konzultácii som si uvedomil, že je naozaj kľúčové správne nastavenie cieľov a určenie stratégie programu podľa toho, kde sa nachádzam.
Sám som veľmi analytický typ a preto ma štruktúra tréningu veľmi zaujala. Vďaka tréningovému programu som dosiahol výrazný progres, aj keď som si na začiatku musel zvykať na všetky nové cviky.
Správne dýchanie, nastavenie záťaží a postoj pri cvičení mi bez akéhokoľvek zranenia pomohli dramaticky zvýšiť silu a hlavne kondíciu. Zmenu som cítil pri mojom obľúbenom športe, bedmintone. Druhým výrazným zlepšením bol zážitok z lyžovania, kde som ocenil všetky náročné tréningy na nohy. Tento šport som si dokázal vychutnať s ešte väčšou radosťou.

Nikdy som neveril, že ma bude cvičenie vo fitku tak baviť a som rád, že som sa naučil ako mám k tréningu pristupovať. V neposlednom rade je to, že keď idem teraz cvičiť, viem, čo mám robiť a či sa nachádzam v inom meste alebo na dovolenke, môžem využiť lokálne fitness centrum bez rozpakov."

bottom of page