top of page

Ranné tréningy sú skvelým štartom do nového dňa.

269d5984-c631-4f30-b32e-249457f4df53.JPG
WhatsApp Image 2021-02-02 at 13.43.51.jpeg

"V minulosti som cvičila aj doma, ale vždy po čase do toho „niečo prišlo“ – choroba, deti, povinnosti a o to ťažšie bolo prekonať sa a opäť začať na vlastnú päsť.
Bolo mi jasné, že organizované tréningy mimo domu pod odborným dohľadom je tá správna cesta. Aj preto, že s fitkom a strojmi som nemala prakticky žiadne skúsenosti.

Veľmi mi pomohlo, že sme sa rozhodli prihlásiť spolu s kamarátkou Luckou a oslovili sme WELLCO. Na tréningoch sme spoznali ďalších skvelých ľudí a hlavne našu trénerku Alenku, ktorá nás vždy namotivuje k výkonom a nabije nás svojou pozitívnou energiou. Ranné tréningy sú tak skvelým štartom dňa.

K cvičeniu vo fitku som pridala aj beh, ktorému som dovtedy nikdy neholdovala a bola som sama prekvapená, ako som sa dokázala posunúť. Štafeta na ČSOB maratóne nám minulý rok nevyšla, ale verím, že naša šanca ešte príde.

Situácia s pandémiou nás vyhnala aj z fitka, ale našli sme riešenie a cvičíme vonku. Musím priznať, že ma to veľmi baví. V tomto období, kedy väčšinu času trávim prácou z domu, sa mi takto podarí dostať pravidelne na vzduch, zacvičiť si a užiť si aj príjemnú spoločnosť.

Moje rozhodnutie začať cvičiť rozhodne neľutujem - zlepšila sa mi nielen kondícia, ale nebývam vôbec chorá a dokonca ma oveľa menej bolieva hlava."

bottom of page