top of page

Pravidelne stanovené termíny
=
kľúč k úspechu

IMG_5441.JPG

Ako vnímaš svoje doterajšie výsledky?

"Po jednom roku pravidelnosti🙃 som sa posunul a moje zmeny boli síce menšie, ale veľmi pozitívne. Cítim, že som posilnil svaly, môj chrbát je určite pevnejší a napriek všetkému vidím progres.Veľmi dôležitou a pre mňa hlavnou súčasťou tréningu je to, že mám dohodnuté pravidelné termíny s trénerom Riškom, čo mi neskutočne pomáha udržať sa v cvičebnom programe."

Klient Miro sa napriek veľkým výzvam v businesse, dokázal udržať v tréningovom programe a posunul svoju kondíciu a silu bližšie k cieľu.


Ako sám hovorí: "Moju víziu vo fitku veľmi ovplyvňuje môj business a všetky veci okolo toho. Plány si nastavujem podľa stavu môjho businessu. Prijímam realitu a samozrejme aj to, čo sa mi v živote v mnohých oblastiach deje. Úroveň mojej energie veľmi ovplyvňuje moju životosprávu a celkový životný štýl."

Prečo si začal cvičiť?
"V čase, keď som začal budovať business som do posilky chodil. Nebolo to úplne pravidelne a najmä, chodil som aj neskoro večer, pretože som inokedy nemal čas. Potom prišlo obdobie, kedy som necvičil vôbec. Žiadne pravidelné cvičenie, pohyb som teda nemal.
Mám sedavý typ zamestnania a WELLCO som oslovil, lebo som si uvedomoval, že napriek tomu, že som nemal žiadne zdravotné problémy, telo bez pravidelného pohybu chátralo. Cítil som sa slabý a energie ubúdalo. Chcel som najmä nabrať silu, ale samozrejme, bol tam aj cieľ zlepšiť sa výzorovo. Uvedomoval som si, že na ceste k zlepšeniu si musím správne nastaviť aj stravu."

bottom of page