top of page

Správna diagnostika a nastavenie tréningu mu prinavrátili silu a kondíciu.

"Odkedy sa nám narodilo druhé dieťa, nedokázal som do denného režimu zaradiť cvičenie. Postupne sa mi zhoršovala kondícia a vrcholom bol môj nepríjemný pocit pri turistike s kamarátmi, keď som sa musel rozdýchavať každých pár metrov pri stúpaní do kopca.

Moja manželka, ktorá už chodila pravidelne trénovať, mi odporučila, aby som si len spravil konzultáciu u trénera kam chodila. Stretol som sa s Robertom. Ten mi vysvetlil, ako funguju procesy pri trénovaní a dohodli sme sa na programe, ktorý ma vráti naspäť do kondície.

Michal

IMG_6942.JPG
IMG_2932.JPG
IMG_2931.JPG

Michal

IMG_6941.JPG

Po absolvovaní diagnostiky a nastavení tréningového programu a tréningových zón, bolo najväčším prekvapením, keď som namiesto behu mohol iba kráčať. Nebolo to pre mňa vôbec frustrujúce, práve naopak, cítil som sa po tréningu skvele a nebol som zničený ako predtým. Vďaka silovému tréningu som postupne cítil zlepšenie a ako sa mi spevňuje telo.  

Zmenil som aj stravovací režim, ale bez nejakých drastických diét, a výsledky sa dostavili.

Na začiatku som si úplne nevedel predstaviť ako dokážem trénovať pravidelne popri rodinných a pracovných povinnostiach. Keď sa na to spätne pozerám, boli to všetko iba výhovorky. Pomohol mi dobre nastavený program. Cítim, že som opäť našiel silu a kondíciu. Do budúcnosti mám plán vrátiť sa naspäť k športom, ktoré som dlho kvôli povinnostiam nemohol robiť. Bude to však v úplne inej kondícii...:)"

bottom of page