top of page

Za 6 mesiacov schudol 10kg!

IMG_7447.JPG

Matej

IMG_1937.JPG

"Pracujem za počítačom, vek sa mi blíži ku 40-ke a aj napriek tomu, že rekreačne bicyklujem a hrávam squash, postupne sa na mňa nalepili prebytočné kilá.

Mojim cieľom bolo znížiť váhu z 96 na 85 kg a tak som sa rozhodol investovať do osobného trénera.  Viem o sebe, že som pohodlný, a tým pádom potrebujem zo začiatku akýsi dozor, aby som si vybudoval disciplínu.

 

Oslovil som Roba a on si vypočul, čo potrebujem, spýtal sa na viaceré ďalšie veci a už pol roka pod jeho dozorom cvičím. Zo začiatku sme budovali základ, aby sa moje telo dostalo do stavu, že môžeme zvyšovať záťaž. Cvičenia sa priebežne obmieňali a posúvali k náročnejším. Ak som sa aj obával, že ma bude cvičenie nudiť, tak sa to aj vďaka tomuto nepotvrdilo. Sadli sme si aj po ľudskej stránke, čo je pre mňa veľmi dôležité. 

Teraz mám 85kg, ako som plánoval. Ubudlo mi aj tuku, až sa babka o mňa bojí, či mám čo jesť:)

Citeľne sa mi zlepšila výkonnosť a výdrž, nedychčím do schodov, keď bicyklujem, tak po rovine idem rýchlejšie a rovnaké kopce vytiahnem na o poznanie ťažších prevodoch ako pred pol rokom. Do toho sa bežne stravujem, akurát dbám na pravidelnosť. Ďalší cieľ som si nastavil na 80kg a chcem zvládnuť na bicykli výjsť na Kamzík."

bottom of page