top of page

Čim náročnejší tréning zvládla, tým väčšou záľubou sa KardioBox pre ňu stal.

efafcf35-3761-4e83-a38e-847583b2020f.JPG

"V minulosti som videla pár tréningov v Bratislavskej boxerni. Veľmi sa mi páčili, prišli mi absolútne efektívne a lákalo ma to, ale tá väzenská atmosféra ma normálne vystrašila, nenabrala som odvahu navliecť si rukavice🙂. Preto ma veľmi zaujala ponuka vyskúšať ranné KardioBox tréningy s Wellco.

Samozrejme, bola to pre mňa veľká výzva, tento druh aktivity bol pre mňa absolútne nový. Nemala som vôbec na čom stavať, nikdy som nejako špeciálne necvičila vrchnú časť tela, a pritom sa mi vyformované ruky vždy páčili.

Prvé ranné tréningy boli síce "light", ale musím povedať, pre mňa to nebolo vôbec ľahké, občas to aj bolelo. Musela som si
prehodiť celý režim,  prispôsobiť sa skoršiemu začiatku dňa. Postupne som aj beh presunula na 6:00 a vstávam tak každý deň.

A práve tie rána sa postupne pre mňa
stali záchytným bodom, z ktorého som čerpala energiu a odhodlanie na celý deň. Ranná skupina mi mnohokrát pomohla "popadnúť dych" a vykročiť do ďalšieho dňa."

"Vďaka trénerovi sa mi podarilo posunúť moje hranice "výkonu" bez toho, aby som si to vôbec uvedomila. Čim náročnejší tréning som zvládla, tým väčšou záľubou sa KardioBox pre mňa stal.

Páči sa mi štruktúra tréningov, stupňovanie náročnosti, prístup trénera, toto všetko mi naozaj vyhovuje. Obrovským benefitom je, že aj napriek skupinovým tréningom,  je zachovaný individuálny prístup ku každému z nás a nie je priestor na stagnovanie.

Utvrdila som sa v tom aj počas korony, v čase kedy bolo okolo mňa nenormálne takmer všetko, rána boli pre mňa veľkým svetlým bodom a aj keď
online, tréningy mi veľmi pomáhali.

O to viac ma teší návrat k našim outdoor tréningom v Parku Jama, kde pokračujem na ceste v posúvaní mojich fitness hraníc, byť viac fit, menej sa báť a dôverovať si.
A potom raz možno aj tie schody dám 250x🙂💪."

IMG_7549.JPG
2f0ce091-88bc-40e9-905b-dee525126aac.JPG
bottom of page