top of page

Našla v sebe odvahu a motiváciu.

84e2cf1b-6f9d-4f0a-8615-87a525739d1a.JPG
IMG_0726.JPG

"Dlhé roky mi na návštevu posilňovne chýbala potrebná odvaha a motivácia. Tak ako mnoho iných, aj ja som mala neustále výhovorky, ktoré ma však niekde vnútri hnevali a chcela som s nimi zatočiť."

 

Lucka dlho rozmýšľala nad tým, že by mala začať cvičiť. Bola odhodlaná sa do toho pustiť, no bola si zároveň vedomá toho, že nechce ísť do tréningu bez správneho vedenia.
No a najväčším úskalím boli predsudky, ktoré má človek pred cvičením (narastú mi veľké svaly, všetci sa na mňa budú pozerať, strápnim sa a pod.) a aj pre fitkom (je to prostredie, s ktorým sa musíme najprv stotožniť).

"Vedela som, že potrebujem, aby mi niekto pomohol na ceste k zdravšiemu životnému štýlu. Naučiť sa od začiatku správnu techniku, dýchanie, postupnosť cvikov. Už počas prvých týždňov od vstupu do jedného z WELLCO Programov sa mi podarilo všetky predsudky zahodiť a práve naopak, cvičenie ma začalo veľmi baviť a tešila som sa na každý tréning. Svoje rozhodnutie začať cvičiť, hodnotím ako jedno z najlepších rozhodnutí.
A úplne najlepšie na tom všetkom sú tie tiché rána, kedy odchádzam z domu, kým ostatní ešte spia:-)."

Za 6 mesiacov dosiahla Lucka úžasný pokrok v plnení svojich fitness cieľov. Schudla 4 kilogramy, upravila stravovacie návyky, má viac energie a to všetko jej pomáha užívať si šport so svojím manželom a dvoma chlapcami, ktorých rada vedie k športu.

"Okrem toho, že sa pravidelne nabijem pozitívnou energiou a spravím niečo pre seba, stretávam skvelých ľudí – či už ostatných „spolubojovníkov“ z fitka alebo našich úžasných motivátorov Alenku a Roberta."

bottom of page