top of page

Kontinuita tréningov ho posúva vpred

WhatsApp Image 2022-01-25 at 12.51.06.jpeg
WhatsApp Image 2022-01-21 at 16.21.51 (3).jpeg

Náš klient Lacko sa rozhodol znovu naštartovať svoju cestu za lepšou kondíciou po zistení, že ani jednu zo svojich košieľ nezapne🙃 a k tomu ho o 2 mesiace čakal veľký deň.

Aké rozhodnutie si urobil po tom zistení?


"Vždy som športoval, čiže u mňa to bolo skôr o znovu nastavení si pohybového režimu. Začal som bicyklovať vo fitku a výsledky sa dostavili relatívne rýchlo, hnala ma aj motivácia našej svadby a veľký deň dopadol na výbornú. Po skončení futbalovej sezóny v novembri, som chcel začať robiť viac, nielen chodiť do fitka na bicykel.
Oslovením WELLCO som už išiel do známeho prostredia, nakoľko do InPulse fitka som predtým chodil, páčilo sa mi a vyhovovalo mi to tam."

Čo Ti doteraz najviac pomohlo?

"Nemôžem povedať, že by som sa sám nevedel prinútiť cvičiť, ale čo mi na tomto Programe vyhovuje najviac, je kontinuita tréningov - neodsúvam ich na druhú koľaj, ich systematickosť a samozrejme motivácia trénera.

Veľmi mi pomohlo, keď sme sa prvý mesiac zamerali najmä na techniku cvikov, držanie tela a dbali sme na prevedenie. Vidím, že to mi pomohlo v napredovaní. Cítil som, že potrebujem niekoho, kto ma vedie, nastaví na tréning. Nemenil by som to😊."

bottom of page