top of page

V priebehu 6 týždňov pravidelného tréningu sa jej bolesti v chrbte znížili na minimum! 

IMG_7497 (1).JPG

Lucia

IMG_5555.JPG

Väčšinu dňa pracujem pasívne - sedím. Či už počas rozhovorov s klientmi alebo pri štúdiu.  Tiež veľa cestujem a jednostranné zaťaženie pri šoférovaní sa určite podpísalo na mojom zdravotnom stave. Bolesti chrbta ma vyrušovali pri práci a nevedela som si vychutnávať voľný čas s rodinou a priateľmi. Mávala som často aj bolesti hlavy. Celý život som s rôzne dlhými pauzami športovala a keď som sa rozhodla byť opäť aktívnejšia, skontaktovala som sa s WELLCO a moje cvičenie už nie je živelné ako v minulosti, ale zmysluplne zamerané najmä na posilnenie svalov.

Po vstupnej konzultácii a testovani sme začali s tými najjednoduchšími cvikmi zameranými na svaly stabilizujúce chrbticu. Výborné bolo, že tréning nikdy nebol nad moje sily, ale cvičenie bolo súčasne vždy výzvou a bolo aj zábavné a hlava mala úplný relax. Asi po 2-3 týždňoch som si uvedomila, že mi prestala tŕpnuť noha a že ma nebolia kríže. O čosi neskôr som sa už tešila, že viem počas terapie "obsedieť" bez ťažkostí .

Zveriť sa s rozumom do rúk vzdelanému profesionálnemu trénerovi je cesta, ktorá sa vyplatila mne a dopriala by som ju každému. Prvá úľava prišla nečakane rýchlo.

bottom of page