top of page

Vďaka tréningu sa môže naplno venovať svojej záľube

Vyrozprával nám svoj príbeh:

Okrem toho, že som po 40tke začal niekedy pociťovať bolesť chrbta, nemal som žiadne iné  problémy, ktoré by ma motivovali k cvičeniu.

Naštartoval ma až môj kamarát Milan, ktorý začal trénovať a ja som si položil otázky:

Prečo nie?

Čo by som z cvičenia mohol vyťažiť ja?

Čo speciálne by mňa posúvalo vpred?

Moje okolie ma vnímalo ako „neposilkového“ kolegu a neboli na moje rozhodnutie, začať cvičiť,  pripravení, mnohých som prekvapil😊,v práci sme sa vzájomne podpichovali.

Pri mojom hobby, leteckom fotografovaní, som vždy cítil deficit sily nielen v rukách. Hovoril som si, že by to mohlo byť aj lepšie a tak som sa nastavil na tento cieľ. Videl som teda v tréningu nielen tie zdravotné benefity.

Máš radosť z tréningov?

Sem tam sa musím vnútorné motivovať, ale mnohokrát sa mi cvičí veľmi dobre a odchádzam s výborným pocitom. Ja osobne vnímam veľmi motivačne aj systém predplatenie tréningov, potom mi ani nenapadne vymýšľať, že na tréning nepôjdem.“

Čo ťa najviac vo fitku baví?

Tréner Riško volí správny mix cvičení, vďaka ktorým sa neustále zlepšujem. Bol som milo prekvapený, že aj počas lockdownu pri online tréningoch, som si dokázal výborne zamakať a udržať sa vo forme.

V tréningu si pravidelne stanovujeme ciele, momentálne som vo fáze naberania svalovej hmoty, využili sme meranie InBody.

Zároveň cvičím, lebo si uvedomujem to, že je potrebné kompenzovať moje sedavé zamestnanie a pridanou hodnotou je ešte väčšia radosť z mojej záľuby.

Sme hrdí na Jara. Dosiahol úžasný pokrok v plnení svojho cieľa a vďaka tomu sa vie bez problémov venovať záľube, ktorá ho nesmierne baví.

Jaro na sebe pracuje s precíznosťou a táto kontinuita mu prináša úžasné výsledky.

WELLCO klientom sa stal po tom, čo cítil, že má slabé ruky a nemôže sa naplno venovať svojmu veľkému hobby (leteckému fotografovaniu, ktoré si vyžaduje pevné ruky a silné svaly, na držanie naozaj neľahkého fotoaparátu v náročných polohách).

Jarovi sa podarilo spevniť a vytvoriť si pevný svalový korzet tak, aby sa mohol naplno venovať tomu, čo ho veľmi teší. 

20220717_132245.jpg
Jaro kolaz foto.png
20210904_175242.jpg
bottom of page