top of page

Sila a atmosféra Fit partie mu pomohli zvíťaziť nad lenivosťou

a61377a6-fa10-4f07-8921-9f4dafbb9dcb.JPG

Žiadne svetové výkony nepodávam, ale začal som cvičenie a fitko vnímať ako určitý životný štýl, ako keby som tam patril.

Za ten rok, čo trénujem, sa mi zmenil pohľad na zdravie a život a mienim v cvičení pokračovať. Mojím cieľom je zlepšovať sa a som veľmi vďačný výborným trénerom a celému fitku, ako ma motivujú a pomáhajú mi napredovať.

Teším sa môjmu prvému výročiu, ktoré bude na Fit Víkende a rád si to tam vychutnám s perfektnou fit "rodinkou":)

Bol som 20 rokov zacyklený v práci a moja lenivosť nadomnou vyhrávala. Keď som si zaväzoval šnúrky na jeden nádych, bolo to ešte v pohode,  ale keď už na dva nádychy, tak mi to začalo prekážať.

Až keď mi jedného dňa zavolal môj veľmi dobrý kamarát, že je z fitka jedno voľné miesto na Fit Víkend... Tak som si povedal, "Prečo nie?". Ideálny spôsob ako spoznať nových ľudí a trošku sa s tým fitness prostredím zžiť. Bolo super.

Vnímal som to ako môj odrazový mostík. Nakoplo ma to a začal som boxovať. Naštartovať sa síce nešlo len tak, ale na druhej strane sa už nedalo tak ľahko odísť. Bola a je tam veľmi dobrá atmosféra a super partia. A aj keď ráno nevládzem vstať, som unavený, nevyspatý, ten pocit, ktorý ma čaká po cvičení je viac a vždy ma to presvedčí ísť ďalej. Do práce som začal chodiť nabudený, plný energie a hlavne s dobrou náladou. Dnes si uvedomujem veľké zlepšenie celkovej kondície a znovu si zaväzujem šnúrky na jeden nádych.

e0d2b346-3ee7-4fd9-9f13-220c36cf39e9.JPG
bottom of page