Program
Tvoje Nové JA!

IMG_7497 (1).JPG
  • Bojuješ s nedostatkom energie, sily a kondície? Program Ťa naštartuje a pomôže Ti s nastavením režimu.

  • Bolia Ťa kĺby, svaly, chrbát..., lebo nemáš dostatok pohybu? Na začiatok Ti stačí 30 min 2-krát týždenne.

  • Nikdy si necvičil/necvičila a chceš začať? Tréningy sú vhodné aj pre Teba, sú prispôsobené rôznym úrovniam klientov.
     

  • Chceš cvičiť v pohodlí domova? Výborne odtrénuješ aj v domácich podmienkach. Stačí Ti podložka a uterák.

Program Tvoje Nové JA!

 je tu pre Teba!

Cena Programu: od 89€/mesačne

Sme späť vo fitku InPulse Fitness Academy
v NTC
.


Stále máš možnosť trénovať aj ONLINE alebo OUTDOOR v parku Jama pri NTC.

Aké ohlasy mali ONLINE tréningy?

Zuzka a Daniel:

"Život je zmena a všetko zlé je na niečo dobré. Narážam tak na momentálnu nepríjemnú situáciu ohľadom Corona vírusu a z toho plynúce zrušenie WELLCO tréningov vo fitness centre. Privítala som možnosť pripájať sa na pravidelné ranné on-line cvičenia, kde nám tréner pred kamerou predcvičuje, zároveň na nás dohliada a koriguje správnosť vykonávania cvikov. Sama som bola prekvapená, že takýto tréning môže byť plnohodnotný aj bez potreby fitness strojov:-) A to sa ani veľmi skoro ráno nemusím presúvať niekam ďaleko do fitka, čo nesmierne oceňujem! Dokonca môj priateľ sa k nám pripojil a veľmi si pochvaľuje, že ho prestal bolieť chrbát, keďže celý deň trávi pracovne za počítačom a dôsledne sa snaží dodržiavať pravidlo „ostaň doma.“

Barborka:

"Online tréningy sú pre mňa oveľa vhodnejšie ako samostatné cvičenie podľa programov v pdf. Je to oveľa dynamickejšie a navyše akýkoľvek kontakt s ľuďmi aspoň cez obrazovku v tomto období je na nezaplatenie. Nie som rozhodne žiadny športovec, ale tieto online tréningy mi v tomto období pomáhaju "vyvetrať" hlavu. Určite to odporúčam všetkým ako super spôsob psychohygieny. “

Gabika:
"Ďakujem za tréningy, napriek tomu, že sa mi nikdy nechce, nakoniec sa presvedčím a potom som šťastná. Baví ma aj Tvoja spontánnosť, mám pocit reality...to je v týchto snových dňoch veľa."

 

Táňa:
"To skypové cvičenie je super nápad, tréning výborný, pre mňa po 3 týždňoch ničnerobenia, bol tak akurát. Teším sa na ďalší 🤩✌️."

 

Maťa:
"Pre dnešok odcvičené a ďakujem Ti za to... konečne sa cítim ako vo svojej koži...rozcvička super, kruháč som dala 4x (drepy aj s činkou v rukách 😇🤫), ale tie kliky a ruky mi dali v 4tom kole zabrať.

 

Uršula:
"Výborná hodina. Pre mňa fyzioterapia. Boleli ma svaly medzi rebrami, už je to preč. Budem si lekciu púšťať aj v iné dni. Aj snímanie cvičenia je veľmi dobre nastavené :-)